BAŞLIKLI SMS GÖNDERME

İster tek tek, ister toplu olarak müşterilerinize başlıklı SMS gönderebilir, servisteki cihazı hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz.
Detaylı bilgi ve üyelik için https://www.netgsm.com.tr/

CİHAZA AİT RESİM EKLEME

Teknik Servise gelen cihazların, isterseniz geliş resimlerini isterseniz onarımdan sonraki resimlerini çekerek, ilgili cihaz kaydına yükleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde ihtiyaç duyduğunuz durumlarda cihaza ait resimleri kontrol edebilirsiniz.

BARKOD ETİKETİ BASTIRMA

Servise gelen müşterilerinize servis formu yazdırabildiğiniz gibi , servis içindeki cihazların takibini kolaylaştırmak için , müşteri bilgilerinin ve kayıt numarasının olduğu barkod etiketi bastırarak cihaz üzerine yapıştırabilirsiniz.

WEB MODÜLÜ ( Opsiyonel )

Müşterilerinize servisteki cihazlarını web sitenizden sorgulatabilirsiniz. Sistemin çalışmasını ve müşterilerimize ait sorgulama ekranlarını www.cihazdurum.com adresinden inceleyebilirsiniz.

ÇOK KULLANICI DESTEĞİ

Firmanızda network varsa, programı aynı anda birden fazla bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. Teknik Servisinizdeki cihazların durumundan herkesin haberdar olmasını sağlayarak, müşterilerinize daha hızlı servis hizmeti verebilirsiniz.

KULLANICI YETKİLENDİRME

Program üzerinde işlem yapacak kullanıcıları tanımlayabilir, yetkilerini ayarlayabilirsiniz. Raporlamaları ve diğer tüm işlemleri kullanıcıların yetkisine açabilir veya sınırlayabilirsiniz.

KULLANIŞLI PROGRAM AYARLARI

Servis Takip Plus , farklı konularda çalışan servislere adapte olacak şekilde tasarlanmış, her düzeyde bilgisayar kullanıcısın zorlanmadan kullanabileceği şekilde yazılmıştır. Genel Ayarlardan çalışma şeklinize uyan seçimleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

DIŞ SERVİSLERİN KONTROLÜ

Kurulum, Tanıtım, Devreye Alma gibi dışarıya servis hizmeti veriyorsanız bu kontrol sayesinde normal servislerle dış servislerinizi birbirinden ayırabilirsiniz.

TAMAMLANMAYAN CİHAZLARIN KONTROLÜ

Yasal zorunluluk olan 30 iş günü onarım süresini geçirmemeniz için, servise gelen cihazların, geliş tarihinden itibaren 3 iş günü ve üstündeki onarımı bitmemiş cihazların uyarısını alarak öncelik tanıyabilirsiniz.

OPERASYONEL BİLGİ GİRİŞİ EKRANI

Müşteriyle Kim Konuştu, Fiyatı Kim Onayladı, Malzeme Siparişi Yapıldımı - Ne Zaman Yapıldı, vs vs. Servise gelen cihazlar için bu tür sorunlar genelde yaşanır. Bu ekrandan her cihaz için sınırsız bilgi girişi yapabilirsiniz.

KATEGORİ BAZLI CİHAZ TAKİBİ

Birden fazla kategorideki cihazlara servis hizmeti veriyorsanız cihaz kategorilerini(TELEFON, KAMERA, YAZICI, NOTEBOOK, LCD TV vs ) tanımlayarak, kategori bazlı cihaz takibi yapabilirsiniz.

STOK MODÜLÜ

Stoktaki Parçalarınızı Parça Kodu veya Seri No ile tanımlayabilirsiniz. Parçaların Giriş - Çıkış - Satış gibi tüm hareketlerinide görebilirsiniz.

KASA VE CARİ HESAP MODÜLÜ

Günlük, Aylık, Ödeme şekline göre KREDİ KARTI - NAKİT - BANKA kasa hareketlerini görebilirsiniz. Alt Bayilerinizin CARİ HESAP bilgilerini, yaptığı ödemeleri ve kalan borçlarını görebilirsiniz.

DETAYLI SORGU RAPORU

Sorgu şartlarını sizin belirleyebildiğiniz, İstediğiniz kriterlere uyan cihazların sorgulamasını yapabildiğiniz raporlama aracı.

OTOMATİK DATABASE YEDEKLEME

Program bulunduğu klasöre database yedeklemesini hergün otomatik olarak yapar.